Willa przy polu golfowym w Marbelli
Siedmiopokojowa willa na sprzedaż w Guadalmina Alta, niedawno odnowiona i położona na prywatnej działce o powierzchni około 2500 m², w odległości jed minutej spacerem od Real Club de Golf Guadalmina i siedmiu minut jazdy od Puerto Banús.
Poziom główny otwiera się na jasną, otwartą przestrzeń dzienną z wieloma strefami wypoczynkowymi i jadalnią połączoną z nowoczesną kuchnią z centralną wyspą. Po jednej stronie wejścia znajduje się sypialnia gościnna z łazienką, obok dodatkowe pomieszczenia rodzinne, kolejna sypialnia z łazienką i pokojem do gier lub gabinetem oraz pralnia dostępna przez kręcone schody. Po drugiej stronie cztery kolejne sypialnie z łazienkami, w tym jedna z projektorem i dostępem do tarasu, obecnie używana jako pokój dla dzieci. Całe górne piętro jest przeznaczone na apartament główny, z prywatnym kącikiem wypoczynkowym, garderobą, łazienką i prywatnym tarasem z jacuzzi i widokiem na morze.
Guadalmina Alta to jeden z najbardziej ugruntowanych adresów mieszkalnych na zachodnim wybrzeżu Costa del Sol – cicha, zadrzewiona okolica, która przyciąga rodziny szukające przestrzeni, prywatności i dobrej komunikacji przez cały rok. Centrum handlowe Guadalmina znajduje się w odległości krótkiego spaceru, San Pedro de Alcántara jest w niewielkiej odległości, a plaża Playa Linda Vista w sześć minut jazdy samochodem. Lotnisko w Maladze znajduje się 45 minut jazdy.
Na zewnątrz, zadaszony taras od strony południowej łączy się z basenem i jacuzzi, a obok znajduje się w pełni wyposażona siłownia i pomieszczenie z prysznicem. Oddzielny apartament dla personelu z dwiema sypialniami znajduje się w ogrodzie. Obejmujący całą posiadłość ogród oferuje dużą przestrzeń zewnętrzną dla dzieci, a willa posiada garaż i dodatkowe miejsca parkingowe poza drogą.
Dla rodzin szukających przestrzeni, prywatności i bliskości pola golfowego w dobrze skomunikowanej części Costa del Sol, jest to przemyślany dom oferujący dużą przestrzeń.
Więcej informacji
Polecane nieruchomości
Oferty, które również mogą Cię zainteresować
Wyróżniamy oferty, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę — ze względu na lokalizację, architekturę i długoterminową wartość.
Kontakt z ekspertem
Masz pytania o tę nieruchomość?

Maciej Grabski
Współwłaściciel agencji
Od ponad 12 lat pomaga klientom znaleźć starannie wyselekcjonowane nieruchomości w Hiszpanii i Republice Dominikany. Prowadzi przez cały proces zakupu — od pierwszej rozmowy po odbiór kluczy.
Kontakt
Masz pytania o zakup nieruchomości za granicą?
Napisz do nas — odpowiemy w ciągu 24 godzin, po polsku i konkretnie. Podpowiemy, od czego zacząć, bez żadnych zobowiązań.


