Willa z widokiem na morze w Benahavís
Wykwintnie zaprojektowana, fabrycznie nowa willa położona w najbardziej prestiżowej społeczności Europy, La Zagaleta, z rozległymi widokami na morze i otaczającą przyrodę. Zbudowana z niezrównaną jakością i wykwintnym designem, ta imponująca nieruchomość posiada ogromne okna od podłogi do sufitu i przesuwne drzwi szklane, które wpuszczają mnóstwo naturalnego światła.
Wszystkie sypialnie oferują misternie zaprojektowane łazienki en-suite, wbudowane szafy i dużo miejsca. Każdy pokój posiada podłączenie iPod/iPhone, a zintegrowany system sterowania domem zarządza oświetleniem, bezpieczeństwem i systemem multimedialnym, a także centralnym obszarem muzycznym i filmowym.
Spa z krytym basenem i barem, a także siłownia dodają udogodnień do tego wyjątkowego domu. Dostępny jest również zewnętrzny i wewnętrzny system alarmowy oraz monitoring wideo.
Więcej informacji
Polecane nieruchomości
Oferty, które również mogą Cię zainteresować
Wyróżniamy oferty, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę — ze względu na lokalizację, architekturę i długoterminową wartość.
Kontakt z ekspertem
Masz pytania o tę nieruchomość?

Katarzyna González
Współwłaścicielka agencji
Współzałożycielka Espanola Estates. Doradza przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii, dbając o każdy szczegół transakcji i komfort klienta na każdym etapie.
Kontakt
Masz pytania o zakup nieruchomości za granicą?
Napisz do nas — odpowiemy w ciągu 24 godzin, po polsku i konkretnie. Podpowiemy, od czego zacząć, bez żadnych zobowiązań.


