Apartament z widokiem na plac w Maladze
Prawdziwie wyjątkowa okazja do posiadania pałacowej rezydencji na pierwszym piętrze (piso tipo palacete) na ikonicznym Plaza de la Merced, miejscu narodzin Pabla Picassa i jednym z najbardziej pożądanych adresów w historycznym centrum Malagi. Położony w eleganckim XIX-wiecznym budynku, ten odrestaurowany dom o powierzchni 196 m² uosabia ponadczasowy charakter, dziedzictwo artystyczne i architektoniczną wielkość.
Najważniejsze cechy nieruchomości: 1. piętro, 196 m², 3 sypialnie | 2 łazienki, 2 wspaniałe pokoje recepcyjne otwierające się bezpośrednio na Plaza de la Merced przez trzy pełnowymiarowe oryginalne okna, Wysokie drzwi i sufity dwukondygnacyjne, Spektakularny oryginalny fresk na suficie z XIX wieku, Oryginalne cechy zabytkowe, w tym: dekoracyjne malowidła na podłodze i suficie, witraże i drzwi, wykwintne zabytkowe stolarka i detale architektoniczne, Elegancki hol wejściowy o hojnych proporcjach, Dostęp do windy.
Częściowo odrestaurowany, zachowujący wiele oryginalnych elementów, ale z dalszymi możliwościami dodania wartości poprzez renowację. Niezwykła oferta dla wymagających kupujących poszukujących: Zabytkowej rezydencji o znaczeniu historycznym, Unikalnego domu o niezwykłym charakterze, Charakterystycznej nieruchomości w jednym z najszybciej rozwijających się kulturalnych stolic południowej Europy.
Więcej informacji
Polecane nieruchomości
Oferty, które również mogą Cię zainteresować
Wyróżniamy oferty, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę — ze względu na lokalizację, architekturę i długoterminową wartość.
Kontakt z ekspertem
Masz pytania o tę nieruchomość?

Katarzyna González
Współwłaścicielka agencji
Współzałożycielka Espanola Estates. Doradza przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii, dbając o każdy szczegół transakcji i komfort klienta na każdym etapie.
Kontakt
Masz pytania o zakup nieruchomości za granicą?
Napisz do nas — odpowiemy w ciągu 24 godzin, po polsku i konkretnie. Podpowiemy, od czego zacząć, bez żadnych zobowiązań.


