Willa – Estepona

Dom | Sprzedaż | Estepona

2 650 000 EUR

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena od
2 650 000 EUR
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
3
Powierzchnia
489 m2
Typ domu
Willa
Numer oferty
154/15169/ODS

Opis

Projekt ten, położony w malowniczej i pożądanej okolicy, pośród wspaniałości natury, obejmuje kolekcję dwunastu wyrafinowanych i ekskluzywnych willi o współczesnej estetyce.

Każda willa, położona wśród spokojnego terenu, została starannie wykonana, aby emanować swoim niepowtarzalnym urokiem i płynnie komponować się ze środowiskiem naturalnym.

Te ekskluzywne rezydencje zapewniają spokojną i intymną egzystencję, podnosząc standard życia na niezrównany poziom.

Ideą inwestycji jest połączenie morskiego elementu otaczającego wille z żywym cyjanowym kolorem, który przypomina nam rozległe niebo.

Ta idealna mieszanka oddaje istotę naszej wizji, w której spokojny urok oceanu spotyka się z nieskończoną przestrzenią nieba i bezgranicznym niebem.

Położona w godnej pozazdroszczenia lokalizacji pomiędzy Esteponą i Marbellą, gdzie panoramiczne widoki zdobią horyzont, nasza ekskluzywna kolekcja willi jest dogodnie zlokalizowana w pobliżu głównych dróg, a jednocześnie otoczona spokojem natury.

W atrakcyjnej okolicy, w pobliżu klubu golfowego La Resina na New Golden Mile, nasz spokojny ośrodek oferuje szansę cieszenia się spokojem i naturalnym otoczeniem, a jednocześnie ma łatwy dostęp do tętniących życiem atrakcji na wybrzeżu Costa del Sol.

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest ESPANOLA ESTATES z siedzibą przy CALLE AZALEAS 51, 29660 MARBELLA (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres contact@espanolaestates.com.… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM