Dlaczego warto skorzystać z usług agenta nieruchomości?

Rozważasz zakup nieruchomości na Costa del Sol?  Skorzystaj z porady agenta nieruchomości, ponieważ kupno nieruchomości w Hiszpanii różni się od kupna nieruchomości w Polsce. Porady i wskazówki od agenta nieruchomości na Costa del Sol są dla Ciebie jako kupującego całkowicie bezpłatne. Koszty pośrednika w obrocie nieruchomościami są w całości pokrywane przez sprzedającego.

Bezpłatne porady agenta nieruchomości

Przy zakupie nieruchomości doradztwo agenta nieruchomości na Costa del Sol jest bezpłatne. W skrócie wygląda to tak:

  • Wybierasz agenta nieruchomości, z którym omawiasz swoje oczekiwania i przewidywany budżet
  • Ten agent nieruchomości wyszukuje nieruchomości, spełniające twoje kryteria.
  • Jeśli kupisz jedną z tych nieruchomości, wówczas,  sprzedający płaci pełną prowizję
  • Oczywiście nigdy nie jesteś zobowiązany do zakupu apartamentu lub domu, który jest sugerowany przez Twojego agenta nieruchomości. 
  • Jeśli nie możesz znaleźć niczego, co odpowiada Twoim oczekiwaniom lub jeśli zdecydujesz się nie kupować z jakiegokolwiek innego powodu, po prostu nic nie płacisz.

Czym zajmuje się agent nieruchomości w Marbelli?

  • Twój agent nieruchomości doradzi Tobie  i przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu. Zgodnie z Twoimi życzeniami może na przykład polecić niektóre rejony, jeśli nie znasz dobrze  Costa del Sol. 
  • Umawia Ciebie na oględziny nieruchomości, oraz udzieli Ci więcej informacji o nieruchomości – między innymi : jakie są koszty zakupu, możliwości finansowania, opłaty i podatki posprzedażowe. 
  • Poza tym może skierować Cię do specjalistów w zakresie prawa, podatków i kredytów hipotecznych.

Wybierz Espanola Estates jako swojego pośrednika nieruchomości w Hiszpanii

Jako agent nieruchomości na Costa del Sol z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i porad. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, na tej stronie znajdziesz na przykład więcej informacji na temat kredytów hipotecznych. Tutaj znajdziesz informacje o kosztach zakupu domu. A może chcesz, żebyśmy pomogli Ci znaleźć idealną nieruchomość na Costa del Sol? Jeżeli  masz konkretne pytanie lub chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci doradzić, zawsze możesz do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.