Dom – Estepona

Dom | Sprzedaż | Estepona

726 000 EUR

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena od
726 000 EUR
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
3
Powierzchnia
143 m2
Typ domu
Szeregowy
Numer oferty
152/15169/ODS

Opis

Położony zaledwie 550 metrów od plaży w Esteponie, ten kompleks 24 domów z widokiem na Morze Śródziemne oferuje wspaniały spektakl światła i spokoju. Żyj stylem życia, na jaki zasługujesz, w tej wymarzonej lokalizacji i przygotuj się na przeżycie absolutnych wrażeń!

Inwestycja ta zlokalizowana jest w obszarze Buenas Noches, cichej i spokojnej enklawy Malagi, pomiędzy Esteponą i Casares. Ta mała wioska, w dużej mierze nieznana wielu, do tej pory pozostawała nieco oddalona od handlu turystycznego.

Okolica wyróżnia się plażą Playa de la Galera. Ta piaszczysta okolica, bardzo blisko plaży Bahía Dorada, nosi nazwę Torre de la Galera, znanej również jako Torre de la Sal lub Torre del Salto de la Mora, położonej kilka metrów dalej.

Buenas Noches ze względu na swoje położenie jest idealnym miejscem na pobyt i kilkudniowy relaks, a jednocześnie możliwość uprawiania sportów wodnych lub gry w golfa na jednym z pól rozsianych wzdłuż i wszerz wybrzeża .

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest ESPANOLA ESTATES z siedzibą przy CALLE AZALEAS 51, 29660 MARBELLA (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres contact@espanolaestates.com.… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM