Apartament – Carvajal

Mieszkanie | Sprzedaż | Fuengirola

719 000 EUR

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena od
719 000 EUR
Liczba sypialni
2
Liczba łazienek
2
Powierzchnia
87 m2
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
46/15169/OMS

Opis

Zmienimy ciężar na metry kwadratowe, kolor na awangardowy projekt architektoniczny, przejrzystość na światło i rozmiar na najlepsze cechy i certyfikowane techniki budowlane. To super luksusowe domy w najlepszej lokalizacji naszej prestiżowej urbanizacji.

Nowa koncepcja mieszkania, która zrobi różnicę. Ma transformowalne wnętrza, aby móc cieszyć się pobytem w wyjątkowej przestrzeni. Wykraczamy poza klasyczną otwartą koncepcję salonu, kuchni i stołu jadalnego. Dodaliśmy przestrzeń głównego pomieszczenia, poprzez przesuwne ściany, w celu uzyskania jak największego poczucia przestronności poprzez większą szerokość przestrzeni. Nie zapominając o gwarantowanym widokiem na morze, prywatności, dużych tarasach i zrównoważonym rozwoju. Domy z szerokimi możliwościami dostosowywania zgodnie z Twoimi upodobaniami i potrzebami. Zakończenie prac zaplanowane na lato 2024 r.

Wspólne obszary zawierają wszystko, czego można sobie życzyć. Pergole rzeźbiarskie, zaprojektowana sala główna z możliwością konsjerża, powitalne wycieczki po terenach zielonych, strefa coworkingowa, sala pilates, duża siłownia z najnowszymi technologiami, sauna, łaźnia turecka, podgrzewany basen, gabinet masażu, pokój gospodarczy, tarasy z obsługą barową, zadaszone i odkryte solarium oraz duży odkryty basen.

Dodatkowe informacje

Udogodnienia
Basen, Klimatyzacja, Miejsce parkingowe, Umeblowana kuchnia z AGD, Wbudowane szafy, Winda

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest ESPANOLA ESTATES z siedzibą przy CALLE AZALEAS 51, 29660 MARBELLA (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres contact@espanolaestates.com.… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM